PŘÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽ

Lymfatický systém, neboli "čistička těla", je sestrou krevního systému. Liší se v tom, že nemá žádný pohon a ke své činnosti potřebuje stimulovat pomocí pohybu a dýchání. V současné době má spousta lidí sedavé zaměstnání nebo prostě málo pohybu a lymfatický systém trpí a nefunguje správně. Odpadní látky, soli, tuky a voda se ukládají v podkoží, zvětšuje se objem tkáně a vzniká celulitida, otoky a další neplechy, které nás trápí ze zdravotního i estetického hlediska.

Využitím přístrojové lymfodrenáže dochází k velmi efektnímu a komfortnímu způsobu, jak bez jakékoliv námahy aktivovat činnost lymfatického systému. Tento přístroj již dámy znají díky svým estetickým "zázrakům". Nicméně hlavní funkcí lymfodrenážního přístroje Ballancer Gold je především podpora správného chodu lymfatického systému, který je významným imunitním a detoxikačním nástrojem našeho organismu. 


Jak často lymfodrenáž opakovat?

Počet provedených lymfodrenáží závisí na problému a účelu lymfatické drenáže. Pro rozpohybování stagnující lymfy stačí 4 až 6 hodinových návštěv (ideálně 1x až 2x týdně). Při problémech s celulitidou a formování postavy doporučujeme minimálně 10 návštěv, teprve poté lze očekávat viditelné výsledky.

Ke každé klientce přistupuji individuálně, dle toho co od dané procedury očekává, jejího zdravotního stavu a pohodlí.

Lymfatické drenáže nejsou vhodné pro všechny. Proto u klientů s vážnějšími zdravotními problémy, které by lymfodrenáž mohla ovlivňovat, doporučuji, aby před absolvováním procedury zkonzultovali návštěvu lymfodrenáže s lékařem.

BALLANCER® Gold 

REGENERAČNÍ A ESTETICKÁ LYMFODRENÁŽ

— výrazně zlepšuje funkci lymfatického systému 
— zmírňuje projevy celulitidy a působí jako prevence 
— při opakované aplikaci redukuje objem masírovaných partií 
— pomáhá při regeneraci po sportu 
— používá se jako účinný prostředek pro formování postavy 
— zvyšuje elasticitu pokožky 
— zvyšuje účinky ošetření kavitací, radiofrekvencí, kryolipolýzou apod.
— přispívá k přirozené detoxikaci organismu 
— stimuluje kolagenová vlákna ve spodních vrstvách kůže 
— podporuje metabolizmus 
— prevence lymfedému (otoku) dolních a horních končetin 
— prevence lipedému, lymfolipedému